24 grudnia i 7 stycznia urząd nie pracuje

Urząd będzie zamknięty: 24 grudnia 2021 r. oraz 7 stycznia 2022 r.

Szanowni Mieszkańcy,

informujemy, że w dniach 24 grudnia br. i 7 stycznia 2022 r. Urząd Dzielnicy Włochy będzie nieczynny.

Zgodnie z Zarządzeniem Prezydenta m.st. Warszawy nr 543/2021 z dnia 12 kwietnia 2021 dzień 24 grudnia 2021 r. został ustanowiony dniem wolnym od pracy dla pracowników Urzędu m.st. Warszawy za święto przypadające w sobotę. Natomiast Zarządzeniem nr 1805/2021 z dnia 15 listopada 2021, dzień 7 stycznia 2022 r. jest dniem wolnym od pracy za święto przypadające w sobotę.

Prosimy, aby zaplanowali Państwo załatwienie spraw w innych dniach. Za niedogodności przepraszamy.

Dyżur dla rejestracji zgonów dla całej Warszawy 24 grudnia 2021 r. (piątek), będzie pełniony w siedzibie Urzędu Stanu Cywilnego przy ul. Gen. Andersa 5 (Śródmieście), w godzinach 8-14. W tym dniu nie będzie można załatwić żadnych innych spraw z zakresu rejestracji stanu cywilnego.

Jednocześnie przypominamy, że dzięki Miejskiemu Centrum Kontaktu Warszawa 19115  mieszkańcy stolicy mogą całą dobę, siedem dni w tygodniu kontaktować się poprzez:

Dzięki Miejskiemu  Centrum Kontaktu Warszawa 19115 można dotrzeć do usystematyzowanych i stale aktualizowanych informacji związanych z działaniem warszawskiego urzędu. Informujemy o kursowaniu komunikacji miejskiej, o zmianach organizacji ruchu, remontach i modernizacjach mających wpływ na organizację życia w mieście.

Udzielamy informacji przydatnych opiekunom szukającym ciekawych propozycji dla dzieci, osobom pragnącym aktywnie zagospodarować swój czas, a także wszystkim którzy zainteresowani są kulturalną i sportową ofertą miasta.

Poprzez Miejskie Centrum Kontaktu Warszawa 19115 można zgłosić awarię lub interwencję, a także przekazać swoje sugestie i pomysły na poprawę jakości życia w Warszawie.

UWAGA!!! Sprawy związane z bezpośrednim zagrożeniem życia lub zdrowia prosimy zgłaszać niezwłocznie na numer 112. Numer 19 115 nie jest numerem alarmowym.