Wydarzenie

null

Ania Karwan - koncert oraz licytacja na rzecz WOŚP

Drukuj otwiera się w nowej karcie
30.01.2022 17:30 - 30.01.2022 19:30
Okęcka Sala Widowiskowa, ul. 1 Sierpnia 26a

Zapraszamy na licytację na rzecz WOŚP oraz na koncert Ani Karwan.

Zapraszamy o godz. 17.30 na licytację WOŚP, po licytacji na koncert Ani Karwan.

Rezerwacja miejsc od 17 stycznia 2022r, tel. 510 205 797,
e-mail: Lkopania@um.warszawa.pl


Ania Karwan - zwyciężczyni konkursu Premiery 56 Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Przebój „Słucham Cię w radiu co tydzień” przyniósł Artystce aż trzy nagrody - za najlepszy tekst, kompozycję oraz nagrodę główną jury w konkursie „Premiery”. W 2020 roku utwór uzyskał również status podwójnej platynowej płyty.

Debiutancka płyta Ani ukazała się 15 lutego 2019r. dając fanom Artystki też takie przeboje, jak „Głupcy” który pokrył się platyną, czy „Czarny Świt” uhonorowany złotą płytą.

Artystka została nominowana do Fryderyków 2020 w kategorii „Fonograficzny debiut roku”, a w 2021 płyta „Ania Karwan” osiągnąła status złotej płyty.

Ania firmuje swoim nazwiskiem także utwór do filmu „The Secret Game”. Produkcję Watchout Studio nagrodzono na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni Nagrodą Specjalną Jury. Ania Karwan szerszej publiczności dała poznać się podczas VII edycji programu „The Voice of Poland” z 2016 roku, w którym dotarła do ścisłego finału. Podczas przesłuchań „w ciemno” brawurowo wykonała utwór „Purple Rain” z repertuaru Prince’a, odwracając wszystkie cztery jurorskie fotele. Występ Ani był muzycznym wydarzeniem, nic więc dziwnego, że został dostrzeżony również na świecie zajmując wysokie miejsce w prestiżowym międzynarodowym zestawieniu TOP TEN GLOBAL VOICE 2016. Ania na scenie obecna jest od kilkunastu lat, z powodzeniem grając koncerty w Polsce i za granicą oraz współpracując z czołówką polskich artystów, jak również światowymi kompozytorami muzyki filmowej przy Festiwalu Muzyki Filmowej. Jej głos od lat można usłyszeć w licznych produkcjach filmowych i serialowych, takich jak: „Listy do M”, „Pitbull”, „Planeta Singli”, czy „Legendy Polskie”, gdzie wspólnie z Matheo przypomniała przebój Zdzisławy Sośnickiej „Aleja Gwiazd".

 

Koncert Ania Karwan oraz licytacja WOŚP, 30.01.2022
 

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.