null

Maraton pisania projektów do budżetu obywatelskiego

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Maraton pisania projektów

16 stycznia, godz. 16.00-19.00, Urząd Dzielnicy Włochy, al. Krakowska 257, sala nr 205, II piętro
 

Przez cały etap składania projektów trwają dyżury telefoniczne i mailowe urzędników, którzy odpowiedzą na Twoje pytania dotyczące m.in. zasad budżetu obywatelskiego, zadań realizowanych przez dzielnicę. Pomogą również w przygotowaniu projektów i określeniu wstępnych kosztów poszczególnych działań.

Poniedziałek-piątek, godz. 8:00-16:00 

Koordynatorzy ds. budżetu obywatelskiego

Dariusz Ciesielski - dciesielski@um.warszawa.pl - tel. (22) 443 43 13
Paweł Fajdek - pfajdek@um.warszawa.pl - tel. (22) 443 42 92


Pozostałe dyżury po godzinach pracy urzędu:

Wydział Funduszy Europejskich Sportu i Rekreacji
7 grudnia, 4,11 stycznia, godz. 16:00-17:00
Dominik Bartczak, dbartczak@um.warszawa.pl, 22 44 34 319

Wydział Ochrony Środowiska 
20 grudnia, 3 i 23 stycznia, godz. 16:00-17:00
Grażyna Banasiak, gbanasiak@um.warszawa.pl, 22 44 34 218

Wydział Infrastruktury i Inwestycji 
8 grudnia, 12 i 19 stycznia, godz. 16:00-17:00 
Kamil Woźniak,kwozniak@um.warszawa.pl, 22 44 34 340 / 782 300 452
Dorota Pastoła,dpastola@um.warszawa.pl 22 44 34 380 / 510 206 371
Artur Kobus,a.kobus@um.warszawa.pl 22 44 34 275 

Wydział Kultury oraz Inicjatyw Obywatelskich
15 grudnia, 5 i 10 stycznia, godz. 16:00-17:00
Grzegorz Wyszyński, gwyszynski@um.warszawa.pl, 22 44 34 291 
Paweł Fajdek, pfajdek@um.warszawa.pl, 22 44 34 292

Wydział Oświaty i Wychowania 
29 grudnia,13 i 24 stycznia, godz. 16:00-17:00 
Anna Zakrzewska, anzakrzewska@um.warszawa.pl, 22 44 34 398 

Zobacz galerię (2 zdjęć)