Wydarzenie

null

Koncert „Kobieta do zjedzenia - piosenki o przyjemnościach"

Drukuj otwiera się w nowej karcie
08.05.2022 18:00 - 08.05.2022 19:30

Rada i Zarząd Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy zapraszają na koncert „Kobieta do zjedzenia - piosenki o przyjemnościach". To opowieść o największej namiętności świata, czyli o jedzeniu. Na recital składają się piosenki napisane specjalnie na tę okazję oraz szlagiery w nowych aranżacjach. Występuje Magdalena Smalara, opracowanie muzyczne Urszula Borkowska.

 

O jedzeniu pisali nawet najwięksi, nadając mu rangę niemal metafizyczną (chociażby kwestia proustowskich Magdalenek). Dziś, kiedy co druga osoba to wybitny smakosz o wiedzy szefa kuchni restauracji z gwiazdką Michelin, a telewizja serwuje nam coraz to nowe programy kulinarne, jedzenie znowu stało się tematem numer jeden. Będzie zabawnie i lirycznie. Będzie o smakach, o apetytach, o filozofii jedzenia, o proteinach, białkach, skrobiach i o dietach. A temat tych ostatnich Magdalena Smalara zna od podszewki, mając za sobą m.in. terapię odchudzającą u hipnotyzera.

8.05.2022 r. (niedziela) godz. 18.00

Wstęp wolny, rezerwacja miejsc od 27.04.2022 r. na stronie www.osw.dkwlochy.pl, tel. (22) 868 02 01 w godz. 10.00-18.00. Do wyczerpania puli.

Magdalena Smalara - wokal
Urszula Borkowska - fortepian
Marcin Świderski - saksofony, flet
Wojciech Gumiński - kontrabas
Marcin Słomiński - perkusja

Koncert „Kobieta do zjedzenia - piosenki o przyjemnościach"
 

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.