null

Konkurs Ośmiu Wspaniałych

Drukuj link otwiera się w nowej karcie

Konkurs Ośmiu Wspaniałych
Poznajmy najlepszych wolontariuszy!

Rozpoczyna się jubileuszowa XXX edycja Stołecznego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” 2023. Patronat nad konkursem objął Prezydent m.st. Warszawy Rafał Trzaskowski.  

Konkurs promuje młodych ludzi, którzy bezinteresownie organizują pomoc potrzebującym oraz przyłączają się do innych akcji i wydarzeń charytatywnych zachęcając do aktywnego udziału w nich także swoich rówieśników i kolegów ze szkoły. 
Konkurs skierowany jest do uczniów, od 4 klasy szkoły podstawowej do 5 klasy szkoły ponadpodstawowej, zrzeszonych w szkolnych kołach i klubach wolontariatu oraz do dzieci i  młodzieży zaangażowanych w indywidualny wolontariat w ramach świetlic środowiskowych, młodzieżowych domów kultury i innych miejsc.

W ciągu 29 lat w konkursie wzięło udział blisko 1500 młodych ludzi oraz około 340 klubów wolontariatu. Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja będzie cieszyła się równie dużym zainteresowaniem. 

Kandydatów w kategoriach indywidualnych i grupowych zgłaszać mogą nauczyciele, opiekunowie wolontariatu oraz przedstawiciele społeczności lokalnych.
Kandydatów można zgłaszać do 28 lutego 2023 r

Szczegółowe informacje o konkursie: regulamin, formularze, harmonogram dostępne są na stronie: http://swiatnatak.pl/edycja-konkursu-2023/

Zapraszamy do przedstawiania w konkursie dzieci i młodzieży, którzy są wrażliwi na czyjeś cierpienie, niedołężność, niepełnosprawność oraz ubóstwo. Powiedzmy o nich całemu światu! Zasługują na to!

ścieżka prowadząca w górę i dwie postaci na szczycie góry