null

Prace budowlane na ul. Świerszcza

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Ruszyła budowa chodnika po północnej stronie ulicy Świerszcza. Z tego powodu zamknięta dla ruchu została jezdnia pomiędzy ulicami Przepiórki i Obywatelską. Kierowcy kierowani są na objazd.

Dzielnica Włochy przebuduje fragment ul. Świerszcza pomiędzy przejazdem pod torami kolejowymi a ul. Obywatelską. Na tym odcinku powstanie chodnik po północnej stronie ulicy, a na wlocie ul. Przepiórki zostanie wytyczone przejście dla pieszych. Inwestycja obejmuje także przebudowę podziemnych instalacji, budowę kanalizacji deszczowej i oświetlenia. Wszystkie prace potrwają do jesieni.

Prace budowlane już się zaczęły. Wyłączona z ruchu została ulica Świerszcza u zbiegu z ulicami Przepiórki i Obywatelską. Objazd prowadzi ulicami: Piątkowską – Wszemirowską – Obywatelską.

Ulica Przepiórki całkowicie straciła połączenie z ul. Świerszcza. Natomiast z ul. Obywatelskiej można skręcić w prawo – w kierunku miejsc postojowych przy wjeździe na osiedle na końca ulicy Świerszcza. Podobnie możliwy jest wyjazd z tego fragmentu ulicy Świerszcza w lewo w Obywatelską.

mapa objazdów ul. Świerszcza