null

Rusza Mnie Zumba! - 3 października

Drukuj otwiera się w nowej karcie
I Włochowski Festiwal Zumba Fitness – Rusza Mnie Zumba

I Włochowski Festiwal Zumba Fitness – Rusza Mnie Zumba!

Serdecznie zapraszamy na I Włochowski Festiwal Zumba Fitness – Rusza Mnie Zumba, który odbędzie się 3 października 2021 w siedzibie OSiR Włochy, przy ulicy Gładkiej 18.

Zumba to połączenie bezpiecznego treningu cardio z tańcem, zajęcia fitness w których uczestnicy naśladują proste choreografie taneczne zaprezentowane przez instruktorów.
Impreza skierowana jest do osób w każdym wieku, niezależnie od kondycji fizycznej i doświadczenia w tańcu.
Na wysokiej, profesjonalnie oświetlonej i nagłośnionej scenie wystąpią popularni i doświadczeni instruktorzy Zumba Fitness z całej Polski. 

Festiwal podzielony jest na kilka części dopasowanych do możliwości i potrzeb osób z różnych grup wiekowych, będących w różnej formie i kondycji zdrowotnej.
O godzinie 12.00 rozpocznie się 45 minutowy blok zajęć dla najmłodszych - Zumba Kids.
O godzinie 12.45  rozpocznie się Zumba Gold czyli zajęcia o najniższej intensywności skierowane dla osób starszych, osób które miały długą przerwę w aktywności fizycznej a także kobiet w ciąży.
O 13.25 odbędzie się Strong Nation trening HIIT czyli najbardziej intensywny trening podczas festiwalu

Od godziny 14.00 do 17.00 odbędzie się maraton Zumba Fitness i zaprosimy do wspólnego tańca, treningu i zabawy wszystkich mieszkańców Dzielnicy Włochy.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja uczestników. Osoby, które wezmą udział w Festiwalu muszą posiadać wygodny strój sportowy, obuwie na zmianę oraz zapas wody do picia.

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.