Wydarzenie

null

Mikołajkowy Włochowski Maraton Zumba Fitness

Drukuj otwiera się w nowej karcie
05.12.2021 15:00 - 05.12.2021 20:00
OSiR Włochy, ul. Gładka 18

Rada i Zarząd Dzielnicy Włochy zapraszają na Mikołajkowy Włochowski Maraton Zumba Fitness - Rusza Mnie Zumba

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie realizowane w ramach zadania publicznego pod nazwą „ Mikołajkowy Włochowski Maraton Zumba Fitness - Rusza Mnie Zumba, tym razem w klimacie świątecznym! Na profesjonalnej scenie wystąpią doświadczeni instruktorzy z całej Polski. Wydarzenie odbędzie się w OSiR Włochy, przy ul. Gładkiej 18. 

 

Maraton składa się z czterech bloków zajęć. 

O 15:00 startują zajęcia Zumba Kids dla najmłodszych, czyli taniec, animacje, gry i zabawy z wykorzystaniem muzyki. Są one odpowiednie dla dzieci już od 3 roku życia. 

O 15:45 rozpocznie się Zumba Gold, czyli mniej intensywna wersja klasycznej Zumby. Zajęcia dedykowane są osobom, które miały przerwę w aktywności fizycznej lub dopiero rozpoczynają przygodę ze sportem. Są one również odpowiednie dla osób starszych oraz dla kobiet w ciąży.

O 16:25 zapraszamy na Strong Nation, czyli trening łączący elementy cardio z ćwiczeniami wzmacniającymi. 

Od 17:00 do 20:00 odbędzie się maraton Zumba Fitness, czyli połączenie tańca i fitnessu. Zajęcia są odpowiednie dla każdego, niezależnie od wieku, płci, stanu zdrowia czy aktualnego poziomu aktywności fizycznej. Uczestnicy naśladują kroki i ruchy pokazywane przez prowadzących. Do udziału w tych zajęciach nie są potrzebne umiejętności ani doświadczenie, najważniejszy jest ruch i dobra zabawa. 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, nie ma konieczności dokonywania zapisów ani rezerwacji miejsc. 

 

Uczestnicy powinni zabrać obuwie na zmianę, wodę do picia, wygodny strój, mile widziane są tematyczne przebrania lub akcesoria świąteczne. 

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.