Wydarzenie

null

Spektakl dla dzieci „Ekogalaktyka”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
08.05.2022 13:00 - 08.05.2022 14:00
Okęcka Sala Widowiskowa, ul. 1 Sierpnia 36a

Zapraszamy na spektakl dla dzieci „Ekogalaktyka” w ramach cyklu Bajkowe Niedziele w wykonaniu Teatru Pomarańczowy Cylinder.

Historia o kosmosie z perspektywy załogi statku kosmicznego. Widzowie są pasażerami naszej wesołej rakiety. Razem z dwójką Kosmonautów zwiedzają 3 planety oraz poznają codzienne życie międzygwiezdnej załogi.

Przy okazji tej podróży twórcy spektaklu rozmawiają o konieczności oszczędzania wody oraz o źródłach energii odnawialnej. Widzowie są w wyjątkowy sposób zaproszeni do uczestniczenia w podróży. Wykonują ciekawe zadania, często pomagając naszym bohaterom. Podczas awarii statku kosmicznego ich pomoc okaże się niezbędna, szczególnie przy manewrowaniu podczas lądowania.

"Ekogalaktyka" to możliwość poznania wspaniałych postaci. Kapitan Fryzura oraz majtek pokładowy Gustaw mają nietuzinkowe charaktery, a relacja między nimi prowadzi do komicznych sytuacji. Na swojej drodze poznają kosmitów nie z tej Ziemi, tanecznego robota oraz przesympatyczny wiatrak. Scenografią do spektaklu jest rakieta kosmiczna ukazana w przekroju, stworzona w iście komiksowym stylu. Zapinajcie pasy i wsiadajcie do naszej rakiety!

Czas trwania 45 min, bajka od 3 roku życia

Wstęp płatny 15 zł od osoby.

Zakup biletów na stronie  www.biletyna.pl

Możliwość zakupu biletów na miejscu (płatność gotówką) tylko w wypadku niewyczerpania puli biletów w biletyna.pl

Ekogalaktyka spektakl dla dzieci

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.