Wydarzenie

null

Teatr Bajaderka „Cyberprzestrzeń”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
27.02.2022 12:30 - 27.02.2022 13:30
Dom Kultury Włochy, ul. B. Chrobrego 27

Spektakl teatralny dla dzieci z cyklu Baju, baj

Panna Och-Chmurka jest duszą towarzystwa. Uwielbia poznawać świat, podróżować oraz czytać ciekawe książki. Z kolei Pan Obłoczek jest zwolennikiem spędzania czasu przy komputerze, grania w różne gry na konsoli oraz przesiadywania w Internecie. Bohaterowie wspólnie zauważają, że świat staje się mniej kolorowy, a wypłowiałe boiska, podwórka i huśtawki zarastają betonem. Dlaczego większość czasu spędzamy przy telefonie lub komputerze? Czy możemy jeszcze uniknąć sieciowej eksplozji? Kim jest Sieciowy Wirus który czai się za internetową witryną?
Dzieci na własne oczy zaobserwują jak wygląda świat, kiedy nadużywa się nowych technologii, a zapomina o relacjach z rodziną, przyjaciółmi, czy o zabawie na świeżym powietrzu! Zobaczymy dlaczego warto dziś rozwijać swoją wyobraźnię oraz w jakiej rzeczywistości lepiej przebywać: wirtualnej czy realnej?

Spektakl dla dzieci od 4 lat.

Wstęp 10 złotych
Link do zakupu biletów będzie dostępny na 2 tygodnie przed przedstawieniem.

Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego, związanymi z koronawirusem SARS-CoV-2 i chorobą COVID-19, sprzedajemy ograniczoną liczbę biletów przez system biletyna.pl.
Informujemy, że dodatkowe bilety możemy sprzedać na miejscu, pół godziny przed spektaklem, wyłącznie osobom zaszczepionym,  po dobrowolnym okazaniu certyfikatu.

Spektakl teatralny dla dzieci z cyklu Baju, baj
 

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.