null

UKS "Okęcie" 2014

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Klub piłkarski we Włochach

W kwietniu 2014 r. ruszyły pierwsze treningi UKS "Okęcie", w których udział wzięły dzieci w wieku 4-10 lat. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu (wtorek i czwartek 16.00-17.00) na hali OSiR Włochy i boisku znajdującym się przy obiekcie na ulicy Gładkiej 18.
Treningi to nie tylko ćwiczenia typowo piłkarskie, ale też dużo zabawy, zajęcia ogólnorozwojowe i sprawnościowe. Program szkoleniowy został przygotowany przez byłych piłkarzy, a obecnie wykwalifikowanych trenerów. Zajęcia odbywają się w małych grupach, które dają możliwość indywidualnego traktowania każdego z młodych zawodników i obserwowania jego postępów.

- Naszym celem jest przede wszystkim zachęcenie najmłodszych do aktywności fizycznej poprzez zabawę i zdobywanie nowych umiejętności. Ważne dla nas było także, by sport od początku kojarzył się dzieciom z czymś ciekawym, co nie tylko poprawia kondycję fizyczną, ale też integruje, uczy zasad pracy w grupie i daje dużo radości i satysfakcji. Postanowiliśmy zachęcić do gry także dziewczynki, które  świetnie sobie radzą na zajęciach i burzą stereotypy o tym, że piłka nożna jest typowo męskim zajęciem – powiedział Prezes UKS Okęcie Krzysztof Figaszewski.

Zachęcamy do odwiedzenia strony www.uksokecie.futbolowo.pl oraz profilu facebook www.facebook.com/uks.okecie

Kontakt: 690 490 678, email uks.okecie@wp.pl

Są jeszcze wolne miejsca, zapraszamy rodziców z dziećmi na treningi.